Jetiz Nedir, Nasıl Çalışır?

Jetizz, taşımacılık sektörünün önde gelen kuruluşlarından Aras Holding’in B2C alanındaki talepleri karşılamak amacıyla geliştirdiği bir projedir. Kargo operasyonlarının ileri teknolojiyle desteklendiği birçok hizmeti karşılamaktadır.

Jetizz, güçlü altyapısı ve operasyon ağıyla e-ticarete sektöründeki müşteri taleplerine yenilikçi çözümler sağlıyor. Geliştirilmiş otomasyon ve entegrasyon sistemleriyle çok boyutlu bir hizmet sunuyor. Uluslararası alanda hizmet veren e-ticaret devleri tarafından kullanılan kargo canlı takip sistemini Türkiye şartlarına uyarlayan Jetizz, bu sayede müşterilerinin iş yükünü azaltmayı amaçlıyor.

Jetizz’in e-ticarete yönelik sunduğu çözümler

Kargo operasyonları, e-ticaret ekosistemi içerisinde önemli bir yer tutuyor. Ürünlerin müşterilere güvenli ve hızlı bir şekilde ulaştırılabilmesi e-ticaret döngüsü içerisinde önemli bir sorumluluk. Bu noktada hem e-ticaret platformları ve kurye/kargo firmalarına arasındaki sağlam iş birlikleri oldukça kıymetli.

Jetizz’in e-ticaret partnerleri için geliştirdiği çözümler, sektörün başarısı açısından bir domino taşı işlevi görebilir. Kargo operasyonlarımız “Aynı Gün Teslimat”, “Randevulu Teslimat”, “İade Toplama”, “Saatli Teslimat”, “Aynı Gün Uçak” ve “Jet Kargo” şeklinde e-ticaret kanalındaki ihtiyaçlar için birden fazla seçeneğe ayrılıyor.

Aynı Gün Teslimat

 Sipariş ve teslimat arasındaki süre zarfını minimize etmek için “Aynı Gün Teslimat” seçeneğini devreye aldık. E-ticaret platformlarıyla entegre edilen sistem sayesinde teslim alınan kargoları aynı anda işleme koyarak müşteri memnuniyetini sağlamayı hedefliyoruz.            

 Randevulu Teslimat

 “Randevulu Teslimat” seçeneğiyle kargo operasyonlarında yaygın olarak görülen “kargo bekleme”, “geldik yoktunuz” vb. sorunları gidermeyi amaçlıyoruz. Bu hizmet ile kargoyu alıcıya 24 saat içerisinde ulaştırıyoruz.             

 İade Toplama

İade Toplama” seçeneği ile müşterilerin iade taleplerini sorunsuz bir şekilde karşılıyoruz. Kargo taşımacılığında önemli bir problem haline gelen iade süreçleriyle ilgili teyid ve randevu aşamalarıyla bir çözüm sağlıyoruz.            

Saatli Teslimat

İstanbul genelinde uygulanan “Saatli Teslimat” seçeneği ile teslim alınan gönderiler 120-180 dakika aralığında alıcıya hızlı bir şekilde teslim ediliyor.        

Aynı Gün Uçak

Acil olarak ulaştırılması gereken kargolar için “Aynı Gün Uçak” seçeneğiyle hızlı bir kargo operasyonu sağlıyoruz. Acil evrak, paket, ilaç veya değerli eşyalar için sağlanan uçak kargo hizmeti, havaalanı bulunan tüm şehirler için uygulanabiliyor.

               

Jet Kargo

Jet Kargo” hizmeti, hızlı kargo operasyonları talepleri için oluşturulmuş bir seçenektir. Jet Kargo ile teslim alınan gönderiler, bir sonraki gün sabah saat 10:00’a kadar alıcıya teslim edilir.