Uçak Kargo

Jetizz Uçak Kargo hizmeti; 7/24 saat hava alanı olan illerimizde en hızlı ve güvenilir uçak kargo hizmetidir. Uçak kargo hizmetleri, son zamanlarda havaalanlarının artışı nedeniyle giderek yaygın hale gelmiştir. Özellikle acil hastalıklar için ulaştırılması gereken ilaçlardan tutun da, iş için yetişmesi gereken evraklardan, acil kişisel gönderilere kadar, uçak kargo en iyi ve en hızlı şehirlerarası gönderim şeklidir.

Sistem Nasıl İşliyor?

Acil Uçak Kargo acil evrak, paket, ilaç veya değerli eşyalarınız gibi ivedi şekilde başka bir şehre göndermek istediğiniz her şeyi, önce motor kuryelerimizle adresinizden alacak, ardından teslim edilecek şehirdeki adrese göre tarifeli ilk uçakla kargoya verecektir. Son olarak ise kargonun gönderildiği ilden alınarak belirttiğiniz adrese teslimatı yapılacaktır.

Hangi illere gönderebilirim?

Havaalanı bulunan tüm illere Acil Uçak Kargo gönderimi yapabilirsiniz.

Uçak Kargo Teslim Süresi Nedir?

Jetizz Acil Uçak Kargo hizmeti, en hızlı ve güvenilir teslimat sistemidir. Acil gönderileriniz alım saatine göre aynı gün içinde teslim edilmektedir.

Hizmetten nasıl faydalanabilirim?

Jetizz Acil Uçak Kargo hizmeti verdiğimiz illerle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları 0850 215 33 34 numaralı Çağrı Merkezimizden alabilir ya da dilerseniz aşağıdaki formu doldurarak 10 DAKİKA İÇERİSİNDE size dönüş yapmamızı isteyebilirsiniz.Nereden?
Nereye?
Koli mi, dosya mı?