Saatli Teslimat

Jetizz, İstanbul’un tüm ilçelerine Motorlu Kurye hizmeti vermektedir. Motorlu Kuryelerimiz tarafından teslim alınan gönderiler 120dk ile 180dk arasında alıcısına teslim edilir. Teslim bilgisi anında göndericiye ulaştırılır.

KURYE ÇAĞIRMAK İÇİN: Detaylı bilgi ve fiyatları 0850 215 33 34 numaralı Çağrı Merkezimizden alabilir ya da dilerseniz aşağıdaki formu doldurarak 10 DAKİKA İÇERİSİNDE size dönüş yapmamızı isteyebilirsiniz.Nereden?
Nereye?
Koli mi, dosya mı?


KURUMSAL FİRMALAR:

Gün içi evrak, ürün,dosya gibi gönderilerinizin yanı sıra Jetizz Motorlu Kurye hizmetini e-ticaret’te de müşterilerinize sunabileceğiniz bir hizmet olarak kullanabilirsiniz.

Günümüzde yaygınlaşmaya başlayan ve e-ticaret müşterilerinin tercih ettiği motorlu kurye hizmeti ile müşteri memnuniyeti artmaktadır. Gönderilerini, Jetizz farkı ile yalnıza birkaç saat içerisinde teslim alan müşterileriniz, bir sonraki alışverişlerinde de sizi tercih edecektir.

Ayrıca motorlu kurye entegrasyonumuz, e-ticaret sitenize anında entegre olarak siparişlerinizin anlık olarak birimimize iletilmesi ile teslimatlarınızın kusursuz olarak yapılmasını sağlamıştır.

Jetizz motorlu Kurye hizmeti sadece İstanbul ili sınırları içerisinde geçerlidir.

HEMEN KURUMSAL ÜYE OLMAK İÇİN : 0850 215 33 34