İade Toplama

Jetizz, İade Toplama Hizmeti ile. Kurumsal müşterilerimizin , son kullanıcılarına sağladığı iade hizmetinde büyük kolaylık sağlıyor. Kurumsal müşterimizin sitesinden son kullanıcı tarafından oluşturulan sipariş sonrasında iade talebi, kurumsal müşterimizin web sitesinden Jetizz’in sağladığı link ve arayüz ile talep olarak direk Jetizz’e düşmektedir. Sms doğrulama ile alınan talep ardından , müşteri hizmetlerimiz tarafından direk son kullanıcıya ulaşılarak teyid ve randevu saati alınarak Son kullanıcı adresinden alınarak ilgili kurumsal müşterimizin belirttiği adrese barkod oluşturularak teslim edilir.

Sektördeki müşteri şikayetlerinin en önemli nedenlerinden biri iade kargolarla ilgilidir. Ürünlerin karışmasının önüne geçek ve iade süreçlerinin de on-line takibi için cep yazıcı ile alım esnasında barkod basılır.

İade Toplama hizmeti ile Firmaların iade prosedürlerindeki iletişim ve zaman kaybının önüne geçilerek “aynı gün” ya da “ertesi gün” iade işlemleri Jetizz tarafından gerçekleştirilir.

HEMEN KURUMSAL ÜYE OLMAK İÇİN : 0850 215 33 34 .