Aynı Gün Teslimat

Jetizz, büyük operasyon altyapısı ile gönderilerinizi aynı gün içerisinde dağıtabilmektedir. Teslim alınan gönderiler, kurulan entegrasyon sistemi ile aynı anda işleme alınır ve aynı gün içerisinde alıcı adresine teslim edilmektedir.

E-ticaret müşterilerinin en çok tercih ettiği teslimat şekli olan Jetizz Aynı Gün teslimat , Mevcut altyapımız ve operasyonel gücümüzle en etkili olduğumuz ve e-ticaret gönderi taşımacılığında getirdiğimiz yeni bir soluktur.

Jet hızında teslimat nedir peki? Bunu sahada gösterme zamanı. Deneyimli kargo personellerimiz ve kullandığımız teknolojik altyapılar ile bir gün sonrasına kargo devri bırakmadan teslimatları gerçekleştiriyoruz.

Jetizz e-ticaret sitenizin alt yapısı ne olursa olsun, kolaylıkla entegre olarak siparişlerinizin anlık sistemimize akışını sağlar. Kullandığımız dijital sistemler ile gelen siparişlerinizin en hızlı teslim süresi ve güzergahları hesaplanarak dağıtımı yapılmaktadır. Böylece sipariş ve teslimat arasındaki süreyi minimuma indirerek firma müşteri memnuniyetinin %100 e çıkarılması amaçlanmıştır.