Jetizz’in E-Ticaret Siteleri için Sağladığı Avantajlar

Kargo operasyonları, e-ticaret döngüsü açısından önemli bir konumda yer alıyor. Çevrimiçi satışları artırabilmek ve müşteri memnuniyeti sağlayabilmek açısından güvenilir, hızlı ve farklı seçeneklere sahip olan kargo taşımacılığı modellerine ihtiyaç var.

E-ticaret ve kargo arasındaki ilişkiye mercek tutacak olursak; birbirini olumlu/olumsuz etkileyebilecek iki farklı iş alanı olduğundan bahsedebiliriz. İki sektör arasındaki ilişkiyi maksimum faydayı gözeterek daha entegre bir şekilde ele almak çevrimiçi satışların yukarı yönlü bir grafik izlediği bu süreçte kısa ve orta vadede olumlu sonuçlar getirebilir.

Jetizz, “Jet Hızında Teslimat” sloganıyla e-ticaret alanındaki kargo/kurye operasyonlarını başarılı bir şekilde kurgulayabilmeyi amaçlıyor. Bunu sağlarken ileri teknolojinin getirdiği otomasyon ve entegrasyon sistemlerini kullanıyor. Zamanın daha değerli hale geldiği iş süreçlerinde markaların, işletmelerin ya da e-ticaret platformlarının üzerindeki iş yükünü azaltıyor. Jetizz’in e-ticaret sektöründeki partnerleri birden fazla operasyon seçeneğinin yanı sıra güvenilirlik ve hız açısından daha elverişli bir hizmete sahip oluyor.

Çevrimiçi satışların artış eğiliminde olduğu günümüzde Türkiye’nin her yerine yayılan geniş bir ağa sahip olan Jetizz, kargo sektöründe B2B modelinin en başarılı örneklerinden biri olmaya aday.

İşte Jetizz’in partnerleri için sağladığı avantajlar:

  • 6 farklı kargo operasyonu seçeneğiyle her ihtiyaca uygun çözüm sunmak
  • Kurye/kargo canlı takip sistemiyle alıcıların gönderilerini takip edebilme kolaylığı
  • Entegre XML entegrasyonu sayesinde hızlı bir şekilde işlem yapabilme kapasitesi
  • “İade Toplama” hizmetiyle son kullanıcıların iade taleplerini hızlı bir şekilde sağlamak
  • Otomasyon ve entegrasyon sistemleriyle iş yükünüzün minimize edilmesi
  • E-ticaret platformları için uygun ve avantajlı fiyatlandırma