Jetizz Uçak Kargo ile İstanbul Havalimanı’nda

İstanbul Havalimanı açıldığı günden beri birçok ulusal ve uluslararası uçuşa ev sahipliği yaptı. İstanbul Havalimanı daha çok yolcu taşımacılığı ile gündeme gelse de ülkemizin ciddi bir lojistik üssü haline gelecek. Aras Kargo bünyesinde hizmet veren Jetizz bunun farkında olarak İstanbul Havalimanı’ndaki yerini aldı. Uçak kargo hızını ve hızlı kargo avantajını yaşamak isteyen müşterilerimize daha iyi hizmet vermek amacıyla Jetizz olarak İstanbul Havalimanı’ndayız! 

 

Her Yöne Jetizz 

 

Jetizz’in hızlı teslimatlı kargo sistemi artık İstanbul Havalimanı’nda! İster şehir içi, ister şehir dışı veya yurt dışı kargolarınız için tercih edebileceğiniz Jetizz, havalimanı bünyesinde hizmet vermektedir. Acil ulaşması gereken kargolarınızı Jetizz’in güvenilir ellerine teslim ederek istediğiniz adrese ulaştırabilirsiniz. Uçak kargo veya şehir içi hızlı teslimat gibi taleplerinizde tercih edebileceğiniz Jetizz, aynı gün kargo ve hızlı teslimat ayrıcalığını sizlere yaşatacak. 

 

Jetizz, İstanbul Havalimanı içerisinde müşterilerine birçok avantaj sağlıyor. Havalimanından göndermek istediğiniz kargolarınız için standart kargo hizmetleri size yeterli gelmiyorsa aynı gün teslimat, uçak kargo, ertesi gün teslimat, gün içi moto kurye, jet kargo gibi ayrıcalıkları yaşayabilirsiniz. Diyelim ki elinizdeki evrakı uçuş öncesi işyerinize ulaştırmak istiyorsunuz. Gün içi moto kurye ile kısa sürede evraklarınızı işyerinize ulaştırabilirsiniz. Uçağa alınmayan özel kargolarınız varsa, çok geçmeden size ulaşacak şekilde uçak kargoya teslimat yaptırabilirsiniz. 

 

Jetizz’in hızlı kargo teslimat hizmeti bunlarla da sınırlı değil. Aynı zamanda kayıp eşya veya bavullarınız için de Jetizz’i tercih edebilirsiniz. Havalimanında unuttuğunuz veya uçakta kaybolan ve sonra bulunan eşyalarınızı, kayıp eşya bürosundan alacağınız kodu ve bize vereceğiniz yetki belgesi ile adresinize teslim edilmesini isteyebilirsiniz. Bu hizmetimiz sayesinde kayıp eşyalarınız veya bavullarınız gün içerisinde hızlı teslimat ile sizlere ulaştırılacaktır. 

 

Jetizz, İstanbul Havalimanı’nda hizmet vermektedir. Giden Yolcu Katı, A Bilet Satış Adası Doğu Cephesinde Jetizz bürosuna başvurabilirsiniz. Hızlı teslimat, uçak kargo, jet kargo, gün içi moto kurye, aynı gün kargo avantajlarından İstanbul Havalimanı’nda da yararlanabilirsiniz. Aras Holding bünyesinde çalışan Jetizz ile hızlı teslimatın zevkini yaşayacaksınız ve günlerce bekleme derdinden kurtulacaksınız.