Gün İçi Kargo Nedir ve Avantajları Nelerdir?

Teknolojik gelişmeler neticesinde günümüz insanının en çok önem verdiği konu hızdır. Hız, hayatımızı baştan aşağı şekillendirmiş durumda. Birçok konuda en hızlı sonucu almak, işimizin en çabuk görülmesi, ulaşacağımız yere en hızlı şekilde ulaşmak artık hayatımızın köşe başlarında duran temennilerimiz haline geldi. Haliyle hız, birçok alanda temel ihtiyaç konumunda artık. Tabii ki doğal olarak kargo ve kurye teslimatlarında da bu konuda bir talep doğmuş durumda. İnternetten verilen siparişlerin bir sonraki güne yetişmesi, satın alınan bir şeyin en kısa sürede sahibine ulaşması gibi istekler sektörü şekillendirmektedir. Sonuç olarak da gün içi kurye sistemi artık hayatımıza girmiş durumda. Jetizz olarak verdiğimiz bu hizmet, birçok konuda hızlı teslimat talep eden müşterilerimize büyük kolaylıklar sağlamaktadır. Peki gün içi kurye nedir ve avantajları nelerdir?

Gün İçi Kargo Nedir?

Gün içi kurye, size özel olarak oluşturulmuş bir kargoculuk hizmetidir. Gün içerisinde alıcıya teslim edilmesini talep ettiğiniz kargolarınız, kuryeler aracılığıyla teslim alınır ve o günün içerisinde alıcıya teslim edilir. Müşteri memnuniyetini artıran, değerli evrakların daha hızlı bir şekilde teslimatını sağlayan bu sistem her alandan kişi ve firmalara büyük faydalar sağlamaktadır.

Günümüzün temel ihtiyaçlarından biri haline gelen hızı sağlayan gün içi kurye sistemleri, birçok konuda kullanıcılarına avantajlar sağlamaktadır. Peki nedir bu avantajlar?

Gün İçi Kargo’nin Avantajları

Müşteri Memnuniyeti

Acil ulaştırılması gereken bir dosya, sipariş veya kargonuz bulunuyorsa, gün içi kurye sistemini kullanarak müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz. Müşterilerin veya sizinle çalışan kişilerin kargolarını kısa sürede teslim almaları memnuniyetlerini artıracaktır.

Siparişlerini, önemli evraklarını, acil ihtiyaçlarını birkaç saat içerisinde teslim alan müşteriler sonraki alışverişlerinde veya çalışmalarında yine sizleri tercih edeceklerdir.

Zamandan Tasarruf

Zaman en kıymetli hazinemizdir. Zamandan tasarruf etmek de hem işleri hızlandırır, hem başka işler için bize imkan tanır. Gün içi kurye ile zamandan tasarruf ederek hafta sonları dahil teslimat gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle alıcıya gönderdiğiniz her türlü kargonuzun günlerce alıcıya ulaşmasını beklemez, anında ulaşabildiğini bilerek gönlünüz rahat olursunuz.

Zamandan tasarruf ederek arta kalan vakitleri başka işleriniz için kullanabilir veya bu vakitleri ailenizle değerlendirebilirsiniz. Alıcı tarafında da benzer bir durum bulunmaktadır. Hafta sonu dahil teslimat yapabilen kuryeler alıcı için de büyük bir zaman tasarrufu sağlamaktadır.

Teslimatın Teyit Edilmesi

Jet Kargo sistemlerini kullanarak, gün içi kuryeyi kullandığınızda, gönderdiğiniz kargonun alıcıya ulaşıp ulaşmadığını teyit edebilirsiniz. İsterseniz imzalı dağıtım ile, kargonuzu teslim alan kişiden imza talep ederek ulaştığını teyit edebilir, isterseniz kimlik ibrazı ile bunu sağlayabilir ya da kargonuzu teslim alacak kişinin bunu bizzat teslim almasını sağlayabilirsiniz. Böylelikle, gün içi kurye ile göndermiş olduğunuz kargolarınızın alıcıya ulaştığını teyit edebilir ve başka sorunlarla karşı karşıya kalmazsınız. h3>Hafta Sonu ve Akşam Teslimat Gün içi kuryenin en önemli avantajlarından birisi de hafta sonu teslimat yapmasıdır. Jetizz bünyesindeki moto kuryeleri tercih ettiğinizde, Pazar günü dahil tüm hafta sonu ve akşamları kargo teslimatı gerçekleştirebilirsiniz. En acil teslimatlarınız için tercih edebileceğiniz Aras Kurye ile kargolarınızın en kısa sürede alıcıya ulaşacağından emin olabilir, hafta sonu vey akşam farketmez, emanetlerinizin alıcıya ulaştığını bilerek çalışmalarınızı sürdürebilirsiniz.

Tüm Türkiye’ye Teslimat

Geniş hizmet ağı ve altyapısı ile Jetizz, Aynı Gün Teslimat hizmeti ve gelişmiş hizmet altyapısı ile Türkiye’nin tüm noktalarına acil kargolarınızı ulaştırabilecek konumdadır. Gün içi kurye sistemlerinin avantajlarından birisi olan bu hizmetlerimiz ile 7/24, havalimanı bulunan illerimize acil ilaçlar, ihale evrakları, acil kargoları ulaştırabilirsiniz. Havalimanı bulunması şartı olmadan, normal kargolara göre acil sevkiyatlarınızı en kısa sürede gerçekleştirme noktasında Jetizz sizlere hizmet vermektedir.

Jetizz, en hızlı teslimat önceliğiyle çalışan ve gün içi kurye hizmeti veren bir kuruluştur. Yılların kargoculuk deneyimi ile oluşturduğumuz aynı gün kargo hizmeti sayesinde tüm kargolarınızı en kısa sürede alıcıya ulaştırmak için bizi tercih edebilirsiniz. Özellikle, tüm Türkiye’ye ulaşabiliyor oluşumuz, akşam vakti ve hafta sonu kargo teslimatlarımız, teyitli teslimat. hizmetimiz ile sizlere zaman kazandıracak, müşteri memnuniyetini artıracak ve doğal olarak prestijinizi artırmanıza olanak sağlayacağız. Bizimle iletişime geçerek Jetizz hizmeti hakkında bilgi alabilir ve bu sistemimizi kullanabilirsiniz.