E-ticaret Paket Dağıtımı Nedir?

İnternetten alışverişin en önemli noktası, satın alınan ürünün alıcıya ulaşmasıdır. Ürün teslimatının, tüm e-ticaret sürecinde en kritik noktayı tuttuğu, e-ticaret çalışması yapan herkes tarafından bilinmektedir. Kargo firmaları aracılığıyla gerçekleştirilen dağıtımla birlikte alıcı ürününe, satın alma işleminden birkaç gün sonra ulaşabilir. E-ticaret siteleri, alıcıya ürünü ulaştırmak için genelde standart kargo hizmetini kullanırlar. Standart kargo hizmetinde ürün alıcıya teslim edilmek üzere kargolanır, kargo firması ürünü teslimat bölgesine ulaştırır, dağıtıma çıkarılan ürün genelde kargoya verildikten bir veya iki gün sonra alıcıya teslim edilir. Fakat, zaman değiştikçe müşterinin hız algısı da değişmekte, müşteri, aldığı ürünü daha hızlı ve daha sorunsuz bir şekilde teslim almak isteğinde olabilmektedir. İşte burada Jetizz‘in sunmuş olduğu e-ticaret paket dağıtımı hizmeti devreye giriyor. Jetizz avantajlarıyla alıcıya teslim edilen e-ticaret paketleri müşteri memnuniyetini artırıyor. Peki e-ticaret paket dağıtımı nedir ve ne gibi avantajları vardır?

Jetizz E-ticaret Paket Dağıtımı Nedir?

Jetizz’in avantajlarıyla donatılmış özel hizmeti e-ticaret paket dağıtımı, e-ticaret siteleri için geliştirilmiştir. Standart kargo hizmetine ek olarak, moto kuryeler ile dağıtım, aynı gün teslimat yapılabilme, randevulu teslimat, Pazar günü ve mesai saati dışında (akşam) dağıtım ve acil teslimat hizmetlerini içerir. Jetizz’in moto kurye avantajının dahil olduğu bu hizmet paketinde, alıcıya ulaştırılacak kargonun en hızlı ve sorunsuz bir şekilde ulaştırılması sağlanmaktadır.

E-ticaret Paket Dağıtımı Hizmetinin Avantajları Nelerdir?

Jetizz’in moto kuryeleri aracılığıyla dağıtıma çıkarılan ürün, teslim zamanına göre gün içerisinde bile alıcıya ulaştırılabilmektedir. Aynı gün teslimat özelliğini kullanarak, satıcıdan çıkarılan ürün alıcıya gün içerisinde teslim edilmektedir. Hatta, talebe göre akşam teslimatı da yapılabilmekte veya acil teslimat ile saatli teslim yapılabilmektedir. Bunlara ek olarak, kargo dağıtımı yapılmayan Pazar günlerinde de Jetizz ile dağıtım yapılabilmektedir. Jetizz’in moto kuryeleri aracılığıyla Pazar günü ve mesai saatlari dışında dağıtıma çıkarılan ürünler alıcıya en güvenli şekilde teslim edilmektedir. Ayrıca burada eklemek istediğimiz bir diğer özellik de randevulu teslimattır. Randevulu teslimat ile alıcıyla iletişime geçilerek paket teslimi en uygun vakitte gerçekleştirilmektedir. Alıcıya bizzat yapılan teslimatta, alıcının kargoyu teslim almak için uygun olduğu vakit sorulur ve bu vakitte paket teslimi yapılır.

Neden Jetizz’in E-ticaret Paket Dağıtımı Hizmetini Kullanmalıyım?

E-ticaret sitelerine özel sunulan e-ticaret paket dağıtımı hizmeti ile e-ticaret sitesi müşterilerine daha kaliteli bir ürün teslimatı süreci sunulmaktadır. Barındırdığı birçok avantaj sayesinde e-ticaret siteleri müşteri memnuniyetini artırabilecektir. Örneğin, kargonun çıktığı şehirdeki alıcı adresine yapılacak aynı gün teslimat ve akşam teslimatı, satın aldığı ürünü aynı gün teslim alan müşteride bir memnuniyet oluşturacaktır. Benzer şekilde, Pazar günü yapılan teslimat yine memnuniyetin artmasına olanak sağlayacaktır. Randevulu teslimat, acil teslimat gibi seçeneklerin de bulunduğu bu hizmet paketinde müşteriler aldıkları ürünü herhangi bir problem yaşamadan en kısa sürede teslim almanın mutluluğunu yaşayacaklardır. Jetizz, yılların kargoculuk tecrübesi ile hayata geçirilmiş bir sistemdir. Bu sisteme dahil olarak e-ticaret satışlarınızda kaliteli dağıtım hizmetini deneyimleyebilir ve müşteri memnuniyetinin artışı ile daha fazla satış yapma olanağına kavuşabilirsiniz.

Ürün teslimatında güveni ve hızı bir arada sunan Jetizz, e-ticaret sitelerinin rakiplerinin birkaç adım önüne geçmesine de imkan sağlayacaktır. Jetizz hizmetleri hakkında bilgi almak ve faydalanmak istiyorsanız 0850 210 25 25 nolu telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.