Jet Kargo

Gönderinizin sabah erkenden ilk iş olarak teslim olmasını istiyorsanız, Jet Kargohizmetimizden faydalanabilirsiniz. Jet Kargo ile gönderiniz en geç sabah 10.00 a kadar istediğiniz adrese ulaşır.

Sistem Nasıl İşliyor?

Sabah erkenden teslim etmeniz gereken bir gönderiniz varsa Jet kargo yanınızda. Tek yapmanız gereken bize ulaşmak. Gönderinizi kapınızdan alıyoruz ve en geç sabah 10.00’a kadar dilediğiniz adrese teslim ediyoruz.

Hangi illere gönderebilirim?

Türkiyenin bir çok noktasında Jet Kargo ile hizmet alabilirsiniz. Jet Kargo hizmeti verilen şehirleri öğrenmek için 0850 215 33 34 numaralı çağrı merkezimizden yada aşağıdaki bulunan formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz, talepleriniz 10 dakika içerisinde müşteri hizmetlerimiz tarafından cevaplanacaktır.

Uçak Kargo Teslim Süresi Nedir?

Jet Kargo hizmeti, hızlı ve güvenilir teslimat sistemidir. Gönderileriniz bir sonraki gün en geç 10.00’a kadar teslim edilmektedir.

Hizmetten nasıl faydalanabilirim?

JetKargo hizmeti verdiğimiz illerle ilgili detaylı bilgi ve fiyatları 0850 215 33 34 numaralı Çağrı Merkezimizden alabilir ya da dilerseniz aşağıdaki formu doldurarak 10 DAKİKA İÇERİSİNDE size dönüş yapmamızı isteyebilirsiniz.Nereden?
Nereye?
Koli mi, dosya mı?